Pärast tellimuse esitamist tee ülekanne meie pangakontole. Sinu tellimust ei lähetata enne, kui raha on jõudnud meie kontole: Mondo MTÜ SEB Bank: EE081010220082048012 SWIFT: EEUHEE2X Palun märgi selgituseks “Maailmakooli tellimus” ja tellimuse number. Küsimuste puhul võtke ühendust julia@mondo.org.ee.

“Amanda ja värviline maailm”

8.00 

Raamat “Amanda ja värviline maailm” sisaldab 15 värvipilti, mis tutvustavad lapsepärasel viisil Mondo jaoks olulisi teemasid ja tegevusi – näiteks arengukoostöö ja humanitaarabi, keskkonnahoid, sotsiaalne ettevõtlus jne.

Kategooria:

Kirjeldus

Värviraamatu “Amanda ja värviline maailm” abil saavad Mondo väiksed ning suured sõbrad minna koos Amanda ja elevant Modoga maailma avastama.

Raamatu pildid tutvustavad lapsepärasel viisil Mondo jaoks olulisi teemasid ja tegevusi – näiteks arengukoostöö ja humanitaarabi, keskkonnahoid, sotsiaalne ettevõtlus jne. Usume, et maailmas toimuva kohta õppida ei ole kunagi liiga vara ja sellel teekonnal pakuvad lastele seltsi Amanda ja Modo. Loodame, et selle raamatu pilte värvides saate koos oluliste teemade üle arutleda ning maailma kohta uut ja põnevat õppida.

Värviraamatu prinditava versiooni leiate siit.