Amanda ja kõige tähtsam sõna

Multifilm “Amanda ja kõige tähtsam sõna” eelkooliealistele lastele.

Animatsioonis seikleb väike tüdruk Amanda, kes tahab väga saada maailmameistriks. Talle on abiks elevant Modo, kes aitab tal otsida spordis ja elus kõige tähtsamat sõna. Koos väikeste vaatajatega rändavad nad eri maailma paikadesse ja tutvuvad maailmameistritega. Laias maailmas seigeldes ja erinevate inimestega kohtudes saab Amanda teada, mis neid kõiki ühendab.

5-minutine animatsioon on sissejuhatav osa alushariduse õpetaja juhendmaterjalist “Amanda ja maailm”, mille hulka kuuluvad veel põnevad lastejutud ja illustratsioonid, ülesanded õpilastele ning metoodiline juhend õpetajatele.

Õppematerjali valmimist rahastati Eesti Välisministeeriumi arengu- ja humanitaarabi vahenditest projekti „Eesti lasteaedade kaasamine maailmaharidusse ja Mondo maailmahariduskeskuse kommunikatsiooni tõhustamine” raames.

Animatsioon on kaasrahastatud Euroopa Komisjoni projektist Bridge 47. Sisu eest vastutab MTÜ Mondo ja see ei pruugi kajastada Euroopa Liidu ametlikke seisukohti.