Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

854

(2008) 854 miljonit on nende inimeste arv, kes aastal 2008 läksid iga päev magama ja ärkasid tühja kõhuga. Aasta jooksul neist 5 miljonit surid. Erinevaid kõneisikuid kaasav film tutvustab näljahäda tagamaid Mali ja Nigeri näiteil ja rahvusvaheliste organisatsioonide püüdlusi sellega võidelda.

Kirjeldus

854 miljonit on nende inimeste arv, kes aastal 2008 läksid iga päev magama ja ärkasid tühja kõhuga. Aasta jooksul neist 5 miljonit surid. Erinevaid kõneisikuid kaasav film tutvustab näljahäda tagamaid Mali ja Nigeri näiteil ja rahvusvaheliste organisatsioonide püüdlusi sellega võidelda.

Vaata lisainfot:
http://www.actionagainsthunger.org/

Lisainfo

Aasta

2008

Riik

Hispaania, Mali, Nigeeria

Subtiitrid

Formaat

Internetist vaadatav

Vanusegrupp

16+

Pikkus

24 min

Otsing

Sorteeri

Subtiitrid

Vanusegrupp