Konkursid

Maailmahariduskeskus korraldab konkursse selleks, et kaasata tervet kooliperet maailmahariduslike tegevuste läbiviimisse oma koolis ja kogukonnas ning õpilasi uurima kestliku arengu eesmärkidega seonduvat. Iga-aastaselt toetame koolide maailmapäevade korraldamist läbi maailmapäevade konkursi ja korraldame erinevatel teemadel õpilaskonkursse. Konkursside võitjad sõidavad õppereisile mõnda Mondo sihtriiki või saavad osaleda mõnel rahvusvahelisel sündmusel.

Leia lõppenud konkursite info meie arhiivist. Uute konkursite kohta info saamiseks jälgi värskeid uudiseid Maailmakooli Facebookis või liitu Maailmakooli uudiskirjaga.

Käimasolevad konkursid

Maailmapäevade konkurss 2021/2022 (järgmine taotluste esitamise tähtaeg 15. märts 2022)