Konkursid

Maailmahariduskeskus korraldab konkursse selleks, et kaasata tervet kooliperet maaimahariduslike tegevuste läbiviimisse oma koolis ja kogukonnas ning õpilasi uurima kestliku arengu eesmärkidega seonduvat. Iga-aastaselt toetame koolide maailmapäevade korraldamist läbi maailmapäevade konkursi ja korraldame erinevatel teemadel õpilaskonkursse. Konkursside võitjad sõidavad õppereisile mõnda Mondo sihtriiki või saavad osaleda mõnel rahvusvahelisel sündmusel.

Leia lõppenud konkursite info meie arhiivist. Uute konkursite kohta info saamiseks jälgi värskeid uudiseid Maailmakooli Facebookis või liitu Maailmakooli uudiskirjaga.

Käimasolevad konkursid

Maailmapäevade konkurss 2021/2022 (järgmine taotluste esitamise tähtaeg 4. oktoober 2011)

Noortekonkurss kliimamuutustest ja rändest 2021/2022 (töö esitamise tähtaeg 31. jaanuar 2022)