16.04.13

Osale Global Action Week kampaanias, 21.-27. aprillil 2013

Olete kutsutud osalema “Global Action Week” kampaanias, mis toimub 21.-27. aprillil. Kampaania teemaks on sellel aastal “Iga laps vajab õpetajat“.

Igal lapsel on õigus kvaliteetsele haridusele ning maailmas on puudu umbes 6,8 miljonit õpetajat, et kõigil õpilastel oleks võimalus kvaliteetset haridust omandada.

Üleilmne hariduskampaania (Global Campaign for Education) propageerib kõikide laste õigust haridusele. Iga aasta võtavad kampaaniast osa kümned miljonid koolinoored üle maailma. “Haridus kõigile” programmi toetab UNESCO ning see annab võimaluse meil kõigil maailmas aktiivselt panustada selle nimel, et vähendada ebavõrdsust kvalifitseeritud õpetajate osas maailmas.

Et läbi viia kampaaniat oma koolis võid abi ning lisainfot leida antud linkide alt:

ecnat-purple-rgbWebsite of the Global Action Week

Global Action Week website