25.01.09

Maailmahariduse õpetajakoolitus 6.-7. veebruaril Tallinnas

Maailmahariduse koolitus Solidaarne Kool toimub 6.-7. veebruaril Tallinnas. Ühendus Humana Estonia projekti Solidaarne Kool raames viimast korda toimuv koolitus ootab veel viimaseid registreerujaid! Koolitus toimub Tallinna Ülikoolis ruumis K-422. Senised neli koolitust on olnud osalejaterohked ja edukad nii korraldajate endi silmis kui osalejatelt saadud tagasiside alusel hinnates.

Maailmahariduse nimetuse alla kogunevad sellised väärtused nagu aktiivne õpiprotsess, koostöö, solidaarsus, erinevuste väärtustamine, maailma erinevate osade vaheliste seoste ja suhete märkamine ja „suure pildi” nägemine lähtudes samas rohujuure tasandist. Koolitus toimub koostöös maailmaharidusliku projektiga Vaata ja Muuda, mida koordineerib Jaan Tõnissoni Intituut. Rohkem infot kodulehel www.maailmakool.ee!

Koolituse kestus on kaks päeva ning osalejatele väljastatakse tunnistus. Lähtuvalt maailmahariduse väärtustest toimub koolitus interaktiivse ja kaasavana. Tutvume projekti Solidaarne Kool raames koostatud *maailmahariduse õppematerjalidega* ning Jaan Tõnissoni Instituudi Vaata ja Muuda projekti dokumentaalfilmide valikuga. Kõike koolitusel nähtut-kuuldut-kogetut julgustame kasutama koolitundides erinevate teemade käsitlemisel.

Lisainfo ja registreerumine:

Tiina-Katrina Kaber