22.02.17

Koolijuhtide küsitlus – maailmaharidus ja väärtuskasvatus

21. veebruaril 2017 alustas MTÜ Mondo uuringuga, mille eesmärgiks on välja selgitada, millised on tänaste Eesti koolijuhtide arusaamad väärtuskasvatusest ja riikliku õppekava üldosast ning nende rakendamisest koolides. Küsitluse tulemused aitavad kaardistada maailmahariduse seisu ning MTÜ Mondol planeerida edasist koostööd koolidega.

Palume direktoril, arendus- ja õppejuhil täita elektrooniline küsimustik, mille täitmine võtab aega ca 15 minutit. Küsimustiku täitmist lihtsustavad valikvastused, mis puudutavad koolijuhtide isiklikke hinnanguid, arusaamu ja praktikaid oma koolides.

Uuringus osalejatel on võimalus võita MTÜ Mondo poolt välja pandud auhindu: käsitööna valminud korvid Ghanast ja bambuskiududest joogitopsid.

Täname teid panuse eest!

Johanna Helin

MTÜ Mondo

MTÜ Mondo on olnud Eesti üldhariduskoolide partneriks aastaks 2008 ning koordineerib Eestis UNESCO ühendkoolide võrgustiku teegevusi. Uurimus valmib projekti “Pagulus- ja rändeteema kajastamine Eesti koolides kestliku arengu eesmärkide kontekstis” raames ning seda rahastab Välisministeerium arengukoostöö ja humanitaarabi vahenditest.