04.09.13

Kogenud Eesti õpetajad vabatahtlikuna Ghanas

Ääsmäe põhikooli õppealajuhataja ja inglise keele õpetaja, üle 20-aastase õpetajakogemusega Anu Joon alustas eelmisel nädalal Ghanas 4-kuulist vabatahtlikuteenistust. Anu töötab MTÜ Mondo partnerorganisatsiooni, Kongo Community Development Cooperation juures ning tema ülesandeks on kohalikele õpetajatele metoodiliste koolituste korraldamine, Ghana-Eesti sõpruskoolide projekti edasiarendamine, lastetoetusprogrammi toimimise jälgimine ning naistegruppide toodangu transpordi planeerimine Eestisse.

Anuga liitub oktoobri keskel teine väga kogenud õpetaja, Mart Kuurme, kes on Eesti koolides 40 aastat füüsikat, astronoomiat, keemiat, prantsuse keelt ja loodusteadusi õpetanud. Mardi reisikohvris leiab oma kindla koha nii roheline laser kui ka teleskoop.

Anu ja Mardi tegemistel Ghanas saab silma peal hoida nende blogi vahendusel, kust juba praegu saab lugeda Anu värvikaid esmamuljeid. Blogi aadress: http://vabatahtlikunagaanas.blogspot.com/

Projekti rahastab Välisministeerium arengu-ja humanitaarabi vahenditest.

VM_arengukoostoo_est

mondo logo web