20.05.14

Algas registreerumine maailmahariduse suvekooli

Suvekool_2011_4Traditsiooniline kolmepäevane maailmahariduse suvekool õpetajatele toimub 26.-28. juunil Võsul. Sel korral on teemadeks tarbimine ja inimõigused ning suvekooli rõhk on interaktiivsetel õppemeetoditel. Suvekooli teeb põnevaks võimalus ka Jeemeni sõpruskoolitegevustest osa saada, kui püüame interneti teel luua otseühenduse Jeemeni noortega, kes korraldavad samal ajal ramadanieelset toiduvalmistamise üritust. Suvekoolist saab osa võtta 30 õpetajat ning registreerumine on avatud kuni 5. juunini.

Kõik huvitatud õpetajad on teretulnud. Eriti ootame aktiivseid uusi õpetajaid ning koole, kes pole veel Mondo maailmaharidus- ning koolituskeskuse koolitustel osalenud. Kes juba suvekoolist või maailmahariduse süvaõppekursusest on osa võtnud, neil palume kaasa kutsuda vähemalt kaks uut kolleegi.

Suvekooli osalustasu on 20€. Osalejatele korraldatakse tasuta transport Tallinnast Võsule. Registreerumiseks palume täita jaluses oleva elektroonilise vormi. Lisaküsimuste korral kirjutage palun Veronika Svištšile aadressil veronika@mondo.org.ee või helistage 53462693.

Registreerumine suvekooli on lõppenud!