11.09.21

Tähista oktoobris õiglase kaubanduse kuud

Kutsume oktoobris koole, klasse ja noortekeskusi läbi eri tegevuste õiglase kaubanduse maailma kujundamisele kaasa aitama ja oma jalajälge vähendama. Leia endale sobivad tegevused mitmekümne soovituse seast fairtrade.ee lehelt või korralda sel teemal muu üritus.

Oluline on anda 22. septembriks teada, kuidas soovite õiglase kaubanduse kuud tähistada, registreerides end SIIN. Huvilised saavad materjalid ja info eri töötubadesse registreerimise kohta 27.09.

Valik on põnev! Näiteks kakaotöötuba, online tund eksperdiga või kokkamine õiglase kaubanduse toodetega. Näiteks valmisid eelmisel aastal Tamsalu Gümnaasiumis õiglase kaubanduse toodetest makroonid, banaanileib ja pulgakoogid (Foto: Tamsalu Gümnaasium). Maailmakooli materjalide seast leiab ka näiteks temaatilisi filme, näituseid ja juhendmaterjale vestlustunniks.

Vaata rohkem infot oktoobri töötubade ja võimaluste kohta fairtrade.ee lehelt.