Maailmahariduse suvekool alushariduse õpetajatele 2020
Illustratsioon: Maari Soekov
Olete oodatud MTÜ Mondo maailmahariduse suvekooli alushariduse õpetajatele. Suvekool toimub 24.-26. augustil 2020 Altmõisa külalistemajas.
Ees ootavad kolm põnevat õppepäeva inspireerivate esinejate ning põnevate mõttekaaslastega looduskaunis keskkonnas. Õpime tundma maailmahariduse erinevaid valdkondasid: keskkonna- ning inimõiguste haridusest vastutustundliku tarbimiseni. Vahetame ideid ja praktikaid sellest, kuidas alushariduses lastega neid huvitavaid teemasid mänguliselt ning loovalt käsitleda.
Suvekoolis tutvustame esmakordselt vastvalminud maailmahariduslikku alushariduse õppematerjali “Amanda ja maailm”.
Suvekooli osalustasu on 25 eurot (toitlustus-, majutus- ja koolituskulud hinna sees). Koolituse kohtade arv on piiratud, koha tagab osalustasu maksmine.
Osalemiseks täida palun registreerimisvorm hiljemalt 25. juuniks 2020. (Vorm asub lehe allosas).
Info osalustasu maksmiseks ja ajakava saadame registreerunud osalejatele hiljemalt juuli alguses.
Maailmahariduse suvekooliga seotud küsimustele vastab Mari Jõgiste (mari.jogiste@mondo.org.ee).
NB! Suvekooli kohad on täitunud!
Suvekool viiakse läbi Eesti Välisministeeriumi rahastatud projekti “Eesti lasteaedade kaasamine maailmaharidusse ja Mondo maailmahariduskeskuse kommunikatsiooni tõhustamine” raames.