Koolitused alushariduse õpetajatele

Kutsume lasteaia- ja algklasside õpetajaid ning kõiki teisi muinasjutuhuvilisi tutvuma “Maailma hoidjate lood” kogumikuga!

Sel kevadel juhtus Maailmakoolis midagi väga-väga erilist – ilmus uus kogumik “Maailma hoidjate lood”, kuhu kuulub 7 maailmahariduslikku videomuinasjuttu eesti ja vene keeles. Muinasjutud on mõeldud koolieelikutele ja algklasside õpilastele ning puudutavad erinevaid olulisi teemasid nagu ränne, koostöö ja omamine, loodus ja selle varad, toit ja puhas vesi, jagamine, õnn ning palju muud.

Muinasjuttude juurde oleme loonud digitaalse juhendmaterjali õpetajatele, mis aitab läbi mänguliste tegevuste süveneda iga loo väärtustesse ning jätkata üheskoos lastega suure ja laia muinasjutumaailma mõistmist.

Muinaslood ja muinasjutulise muusika on loonud jutuvestja Polina Tšerkassova. Need on avaldatud ka ERR Lasteekraanis. Materjali lõid Rannamõisa lasteaia õpetajad Kersti Veskus ja Merike Niibek.

 

 

Muinasjuttude ja juhendmaterjali tutvustamiseks korraldame koolitusi, kus esinevad Polina Tšerkassova ja alushariduse õpetajad:

8. juunil kell 14.00-17.00 Tartu Loomemajanduskeskuse konverentsiruumis, Kalevi 17 (eesti keeles)

10. juunil kell 15.00-17.00 Zoomis (eesti keeles)

13. septembril kell 11.00-16.30 Jõhvi kontserdimajas, Salva seminariruumis (Pargi 40) (eesti ja vene keeles)

Palume soovitud koolitusele registreerida läbi selle vormi.

  • Koolituste käigus kuuleme Polina esituses muinasjutte ja tutvume lähemalt juhendmaterjali tegevustega. Võimalusel tutvustame ka “Amanda ja maailm” materjali.
  • 8. juunil ja 13. septembril toimuvatele koolitustele on oodatud eelkõige alg- ja alushariduse õpetajad jt haridustöötajad. 10. juuni Zoomi koolitusele ootame lisaks ka lapsevanemaid ja kõiki teisi muinasjutuhuvilisi.
  • Täpse ajakava saadame koolituste lähenedes teie e-posti aadressile.

Praktiline info:

  • Koolitused on tasuta ja sisaldavad kohvipause või lõunat, aga transpordikulud on osalejate katta.
  • Koolitused on eesti keeles. 
  • Ühest asutusest saab registreeruda kuni kolm töötajat.

Lisainfo:
Maria Sakarias
5182181
maria@mondo.org.ee

 

Videomuinasjutud valmisid MTÜ Mondo projektist „Maailmaharidus lasteaiast gümnaasiumini; Eesti panus kestliku arengu eesmärkidesse”, mida toetab ESTDEV – Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus.