Koolitused alushariduse õpetajatele

Ootame eelkooliealiste lastega tegelevaid haridustöötajaid maailmahariduse koolituspäevadele!

Ühepäevase koolituse käigus õpime tundma maailmahariduse teemavaldkondi ja meetodeid ning tutvume juhendmaterjaliga “Amanda ja maailm“. Juhendmaterjalis rändab vahva tegelane Amanda üle maailma ja õpib koos lastega läbi multifilmi, laulude, lugude ja mängude globaalseid teemasid tundma. Praktiline juhendmaterjal annab õpetajatele teadmised ning lihtsad juhised, kuidas üleilmseid teemasid lasteni tuua. Tallinna koolitusel tutvume materjali eestikeelse ja Jõhvi koolitusel venekeelse versiooniga.

Koolituspäevad toimuvad:

• 27. oktoobril kell 10:00-17:00 Tallinnas, MTÜ Mondo kontoris, aadressil Telliskivi 60A/5. (Eesti keeles)
  • 10. novembril kell 10:00-17:00 Jõhvis, Jõhvi kontserdimaja konverentsisaalis, aadressil Pargi 40. (Eesti ja vene keeles)

NB! Mõlema koolituspäeva grupid on täitunud!

Koolituspäeval osalemine on tasuta ning sisaldab “Amanda ja maailm” juhendmaterjali komplekti, lõunat ja  kohvipause. Transpordikulud on osalejate katta. Ühest asutusest saab registreeruda kuni kolm töötajat.

Palume tulla sündmusele tervena ning võtta kaasa EL Covid-19 tõend vaktsineerimise või viiruse läbipõdemise kohta või PCR testi tulemus, mis on tehtud kuni 72 tundi enne tegevuses osalemist. Kohapeal testimist ei toimu.

Lisainfo:
Kärt Leppik