03.11.21

Uuel maailmahariduse kursusel õpime põgenemistuba looma

Sel aastal on maailmahariduse kursuse fookuses kestliku arengu teemad seoses kliimamuutustega. Uudse meetodina õpime looma maailmahariduslikku põgenemistuba, mis võib olla virtuaalne või füüsiline.

Maailmas, mis on tugevalt mõjutatud kliimamuutustest, rändest ja radikaliseerumisest, on haridustöötajal kahtlemata üha olulisem roll – need puudutavad ühel või teisel moel meid kõiki! Maailmahariduse kursus aitab haridustöötajal neid teemasid õpilastega käsitleda ning tutvustab uusi õppemeetodeid.

2022 kursusel keskendume sellele, kuidas viia maailmahariduslikke teemasid noorteni läbi mänguliste tegevuste. Õpime selgeks põgenemistoa kui õppemeetodi.

Viieosaline kursus alustab jaanuaris ning osalema ootame erinevate ainete õpetajaid, noorsootöötajaid, huvihariduse õpetajaid ja kõiki teisi haridustöötajaid. Julgustame osalema koolitusel koos mõne oma kolleegiga.

Loe lähemalt ja registreeru siin.