08.02.12

Professor Andreotti loengud maailmaharidusest õpetajakoolituses

12.-14. veebruaril 2012a. külastab Eestit MTÜ Mondo Maailmahariduskeskuse kutsel professor Vanessa Andreotti Oulu Ülikooli Pedagoogilisest teaduskonnast. Oulu Ülikooli juures tegutseb maailma esimene Maailmahariduse õppetool, mida juhib professor Andreotti (lisainfo:http://oulu.academia.edu/VanessaAndreotti). Ta uurib mitmeid huvitavaid teemasid seoses üleilmastumise, mitmekultuurilisuse ja õpetajaharidusega ning on intrigeeriv kõneleja.

Oma visiidi käigus kohtub professor Tallinna ja Tartu ülikoolide õpetajahariduse õppejõududega ning peab nii Tartu kui Tallinna ülikoolides ning Tallinna Pedagoogilises Seminaris loengu “Global Dimension in Teacher Education examples of Finland”. Loengud toimuvad inglise keeles. Teretulemast kuulama!

Loengud toimuvad:
13. veebruaril kell 14-15.30 Tartu Ülikool, Salme 1a-37