26.01.13

Võimalus osaleda ÜRO simulatsioonil!

logoÜrituse toimumisaeg: 01.03-03.03.2013
Toimumiskoht: Viimsi Kool
Kandideerimistähtaeg: 04.02.2013

Kutsume poliitika- ning diplomaatiahuvilisi gümnaasiuminoori võtma osa sel kevadel toimuvast rahvusvahelisest ÜRO simulatsioonist. Üritus toimub sel aastal Viimsis 1.-3. märtsini ning sellest võtavad osa 16-19 aastased noored üle Eesti ning ka noored partnerkoolidest väljaspool Eestit.

Simulatsiooni teemadeks on sel aastal jätkusuutlik areng, desarmeerimine ning internetiga kaasnevad õigused. Simulatsioonist osavõtt pakub unikaalse kogemuse ning võimaluse tutvuda uute sõpradega nii Eestist kui ka välismaalt.

Simulatsiooni jooksul matkitakse kolme ÜRO komitee tööd ning ka Peaassambleed. Osalevatelt õpilastelt oodatakse pühendumust ning võimekust avalikuks esinemiseks ning põhjalikuks ettevalmistuseks. Üritus toimub inglise keeles.

Kandideerimine ning lisainformatsioon aadressil: http://ürosimulatsioon.unesco.ee/participationapplication/