22.02.11

Uued õppematerjalid Maailmahariduse keskusest

Tähtaeg Aastatuhande arengueesmärkide saavutamiseks läheneb.  Maailmahariduskeskuses on valminud uusi õppematerjale arengueesmärkide teemal, mille abil saate tutvustada neid tähtsaid ülesandeid õpilastele huvitaval ja intrigeerival viisil.

Õpetaja käsiraamat tutvustab eesmärkide tausta ning annab ülevaate, kui kaugele on nende saavutamisel jõutud Afganistanis. Lisaks saab raamatust juhiseid erinevateks tegevusteks, mida viia ainetundides läbi.

Film “8” tutvustab kaheksa kuulsa filmirežissööri nägemusi aastatuhande arengueesmärkide kohta, mis varieeruvad idealismist skeptitsismi, minimalistlikest dokumentaalidest reklaamfilmilike taiesteni.Filmijärgset diskussiooni saab arendada Soome Välisministeeriumiga koostöös tehtud õppematerjaliga.

Telli materjale kooli aadressil johanna@mondo.org.ee.