25.05.11

Maailmahariduse suvekool

Ka sel aastal toimub nüüd juba neljas Maailmahariduse suvekool Võsu mändide all soojas suvebriisis Männisalu puhkekeskuses 27.-29. juunil. Teemadeks on aastatuhande arengueesmärgid ja seda kajastavad fotod, globaliseeruv maailm ning õpilaste aktiveerimine õpilastegevusteks.

Tutvustame põnevaid õppemeetodeid nt pildianalüüsi, uusi kultuure avavaid dokfilme ning sel aastal esimest korda ka foorum teatrit koos VAT teatri näitlejatega. Lisaks mitmed inspireerivad külalised nt nõustaja Kene Truve ning midagi ka hingele: hommikujooga rannas!

Suvekool on osalejatele tasuta. Eriti ootame uusi maailmaharidusest huvitatuid, kes pole meie keskuse koolitustest veel osa saanud. Vanad käijad on ka teretulnud, kui toovad kaasa ühe noviitsi.  Paralleelselt suvekooliga toimub ka koolitus noortele filmiklubilistele. Kutsuge osalema ka oma kooli noored aktivistid.

Registreeri ennast suvekooli siin. Registreerimine avatud kuni 17. juunini. Kohti jätkub ainult 30 kiiremale!  Lisainfo aadressil: mari@mondo.org.ee