28.05.12

Maailmahariduse suvekool

Traditsiooniline maailmahariduse suvekool toimub sel aastal Võsul 25.-27. juunil. Sel korral on teemaks kliimamuutused, taaskasutus, kaasamine ja sõpruskoolide suhete arendamine. Tutvuda saab ka uue „Globaliseeruv maailm“ õppematerjaliga. Selle suvekooli teeb põnevaks asjaolu, et suvekooli külalisteks on kuus õpetajat Ghanast ja Tansaaniast, kellega õpetamiskogemusi jagada. Loodame, et neil ei teki viisadega probleeme ja kõik õpetajad jõuavad kohale. Suvekoolist saab seekord osa võtta 25 õpetajat Eestist ning registreerumine on avatud kuni 1. juunini. Eriti ootame aktiivseid uusi tulijaid ning koole, kellel on sõpruskool Aafrikas või Afganistanis olemas või huvi sõpruskoolide vastu. Rõhk on interaktiivsetel õppemeetoditel, arutelul ja kultuuride tundmaõppimisel. Suvekool on tasuta ning korraldame bussi Võsule Tallinnast.

NB! Suvekooli registreerumine on lõppenud!

Lisaküsimuste korral kirjutage palun Johanna Helinile aadressil johanna@mondo.org.ee