23.11.10

Koolitus “Varjupaigataotlejad ja migrandid: käsitlemine koolikontekstis”

IOMIOM Tallinn kontor korraldab 3 ja 4 detsembril Tallinnas koolituse “Varjupaigataotlejad ja migrandid: käsitlemine koolikontekstis”, mis käsitleb migratsiooni- ja varjupaigatemaatikaga seonduvaid mõisteid ning integreerimist koolitundi. Koolitusel tutvustatakse erinevaid interaktiivseid õppematerjale ning töövahendeid nagu näiteks “Mitte ainult numbrid”, “Rasked valikud” jne. Samuti arutletakse võimaluste üle, kuidas kaasata migratsiooni- ja varjupaigatemaatikat õppetundi. Oma kogemust ja praktikad jagavad eksperdid Politsei- ja Piirivalveameti kodakondsuse ja migratsiooni osakonna staatuse määratlemise büroost, Soome Espoo haridusüksusest ning IOM Tallinnast.

Registreerige ennast koolitusele hiljemalt 26.11.2010 aadressil johanna@jti.ee

Koolitusel osalemine on tasuta, lõuna ja suupisted tagatakse projekti poolt. Samuti hüvitatakse vajadusel sõidu ja majutuskulud.

Koolitus on osa projektist “Avaliku teadlikkuse tõstmine migratsiooni- ja varjupaigatemaatikal Eestis: Pagulased? Kes? Miks?”, mis edendab avaliku teadlikkust migratsiooni- ja pagulasteemadel Eestis. Projekti rahastab Euroopa Liit Euroopa Pagulasfondi kaudu ja Eesti Siseministeerium.