04.08.15

Avasime registreerimise “Globaliseeruva maailma” koolitusele!

GM kaas Hea maailmahariduse huviline õpetaja!

MTÜ Mondo maailmahariduskeskus korraldab 2015/16 õppeaasta alguses 5 koolitust, kus tutvustatakse vast valminud “Globaliseeruva maailma” uustrükki, veebikursust ja digitaliseeritud õppematerjale. Uustrükk ilmub nii eesti kui ka vene keeles. Eestikeelseid digimaterjale saab lisaks “Globaliseeruva maailma” valikkursusele hästi lõimida ka eri ainetundide ning kooliastmetega. Koolitused on 4-tunnised ning need toimuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kohtla-Järvel.

Koolitusel loome osalejatele ligipääsu “Globaliseeruva maailma” veebikursusele Eliademy keskkonnas, jagame näpunäiteid õppekeskkondade kasutamiseks ning proovime ühiselt läbi mõned ülesanded. Teeme metoodikaalaselt koostööd Tallinna ülikooli ja kogenud maailmahariduse õpetajatega. Tutvuda saab koolituse õppekava ja toimumiskavaga.

Koolitusele registreerimiseks täitke vorm siin. Tallinna koolitustele palume võimalusel kaasa võtta oma tahvel- või sülearvuti. Koolituse osalustasu on 10 €. Kui soovite koolituselt kaasa võtta ka “Globaliseeruva maailma” uustrüki, on osalustasu 15 €. Küsimuste korral võtke ühendust aadressil madli@mondo.org.ee. Peatse kohtumiseni!