Keskkonnanädal Tallinna 32. keskkoolis

Arhiveeritud — Kategooriad:

Esmaspäev, 1.märts 2010
Peateema: taaskasutusmood
11.05  ReDesign koduleht, teemaks “Hobi arendamine tulutoovaks tegevuseks”. Kellele: 9.-12. klassid, keda huvitab ise midagi oma kätega ära teha, keda iseloomustab loovus, armastus käsitöö vastu, soov midagi ise ära teha, unistus oma ettevõttest.
12.10 Projektist Hippar, teemaks “Hipparid”
Kellele: käsitööhuvilised ja second-hand sündmustest/kohtadest huvitatud.
Enne Hipparite tulekut 22-26.veebruaril toimub 2. vahetunni ajal Õpilasesiduse ruumides korralike riiete, mida õpilane enam ei taha, vastuvõtt.

Teisipäev, 2.märts 2010
Peateema: toitumine ja kosmeetika
10.00  Dr.Hauschka kosmeetikast, “Mida tähendab looduskosmeetika ja kuidas see nahale paremini mõjub?”
Kellele: gümnaasiumi tüdrukud.

Kolmapäev, 3.märts 2010
Peateema: roheline ettevõtlus
10.00  MTÜ Roheline Jälg, teemaks “Õpilasfirma ja selle tegevus, arendamine MTÜ’ks ja MTÜ Rohelise Jälje tegevus”.
Kellele: gümnaasium, eriti majandusklassid.
12.10 MTÜ Tagurpidi Lavka, teemaks “Toit”
Kellele: huvilised 7-12.klassidest.

Neljapäev, 4.märts 2010
Peateema: töötoad ja prügi sorteerimine
10.00 Prügihunt. Loeng teemal „Jäätmed – mis, kuhu, miks?“ ja pärast loengut väike viktoriin.
Kellele: 9-12. klassidest huvilised.
11.05 Prügihunt. Noorematele klassidele näitab näitlikke materjale jäätmete taaskasutamisest, räägib lühidalt juttu, seejärel vaadatakse ETO filmi „Meie sõbrad pakendikud“ ja pärast veel mõned prügisorteerimise mängud.
Kellele: 1-5. klassid.
Töötoad vahetundides: 9.40, 10.45, 11.40 noorematele annab töötuba Leeve Eero teemal ehete valmistamine.
9.40, 10.45, 11.50 NETT ehk Nõnda Edastame Taaskasutust Teieni töötuba teemal ehted/märgid põhikoolile. Märkideks oleks vaja kaasa võtta pilt, millest tahetakse märk teha ja üks märk maksab 10.-

Reede, 5.märts 2010
10.00 Al Gore’i film “An Inconvenient Truth” vaatamine